Yazılım Desteği

1990’dan bugüne…

Bay.t Yazılım olarak geliştirdiğimiz ürünlerin satış ve desteğini, yurt genelinde konularında uzmanlaşmış 500 civarında Bay.t bayisinden oluşan bayi kanalımız ile gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

2020

BAY.t e-Belge

e-Belge modülü ile GİB’e BAY.t Ticari Programı Entegrasyonu sağlandı.

2019

BAY.t Capital & BAY.t Boss

2019 yılında 35.000’i aşkın müşterinin katkılarıyla şekillenmiş olan BAY.t Capital ve BAY.t Boss; Büyük, Orta Boy ve Küçük işletmeler için tasarlanmıştır.

BAY.t Mobil

Ofis dışındayken de yöneticilere ofis dışından işlerinin durumlarına kapsamlı bir hakimiyet sunmak olan çözümümüz, bazı kullanıcılar tarafından seçmeli rapor imkanları sayesinde sahada yada çalışma şekline spesifik sektörel çözümlerde bulunması sağlandı.

2017

BAY.t Perfectus

2017 yılında son teknolojilerin getirdiği olanaklarla ve birikmiş deneyimimizle eczane çözümlerimizi Bay.t Perfectus ismiyle tekrar geliştirmeye başladık.

2016

Non-Stop-Shop!

2016 yılında perakende satış sektörü için offline veya online çalışabilen, yeni nesil ÖKC cihazları ile uyumlu Non-Stop-Shop isimli ürünümüzü geliştirdik. Geleneksel Pos cihazlarının yüksek maliyeti ve hantallığını, PcPos’lara kazandırdığımız yeteneklerle tamamen gereksiz kılan bu yazılımımız özellikle market sektöründe büyük bir fark yarattı.

2012

E-devlet uygulamaları

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlara uygun olarak e-devlet uygulamaları (e-fatura, e-arşiv, e-defter, e-ihracat) geliştirdik. Programımızın çalışma şekli ve işlem süreçleri GİB tarafından test edildi ve resmi olarak onaylandı. Entegratör firmalarla paralel çalışmalar yürüterek altyapı çalışmalarımızı tamamladık; e-devlet imkanlarını kullanıcılarımızın hizmetine sunduk.

2007

El terminali ve mobil çözümler

2007 yılında ticari çözümlerimize el terminali ve mobil çözümleri eklemeye başladık. Merkez ile online veya offline halde çalışabilen arayüzlerimiz, ticari işlemlerini mekandan bağımsız gerçekleştirme ihtiyacı duyan kullanıcılarımızın iş hayatına ivme kattı, çalışma şekillerinin teknolojik evrimine katkı sağladı.

2004

BAY.t Entegre

Yaklaşık son üç yıldır kapsamlı araştırmalar ve geliştirmelerla üstünde çalışıyor olduğumuz yeni yazılımımız BAY.t Entegre programımızın Standart Paket’i piyasaya sürüldü. Bayilik yapılanmamızın geliştirilmesi ve güçlendirmesine ağırlık verildi.

Takip eden yıllardan bugünlere kadar sürecek olan ticari yazılımlarımızı zenginleştirmeye bu dönemde başladık. Ticari işletmelerin sektör bazında ihtiyaçlarını araştırarak çeşitli modüller, ek yazılımlar ve çözüm ortaklıkları geliştirmeye halen devam ediyoruz.

2002

BYTE Eczane

Eczane programımız 12000 kullanıcı sayısına ulaşarak bizi eczacılık bilişim sektöründe lider bir marka olmaya taşıdı.

Bu dönemde giriştiğimiz imaj çalışmalarımız logomuzun yenilenmesi ve marka ismimizin okunuşça Türkçeleşmesi ile karşılık buldu.

2001

Ecz@vizyon

İnternetin yaygınlaşmaya ve eczanelerde kullanımı artmaya başladığı ilk yıllarda gerçekleştirdiğimiz Ecz@vizyon projesi ile, eczacıların mesleki sorunlarının yanısıra sosyal ihtiyaçlarına karşılık da hizmetler üretmeye yöneldik.

Ecz@vizyon, eczacılara özel, o zamanlar henüz bu isim tanımlanmamış olsa da, “bir sosyal medya platformu” olarak tasarlanmıştı. TEB ve eczacı odalarından duyuruların da yayınlandığı, forum ve konferans bölümlerinde meslektaşların birbirlerine danışma ve mesleki sorunlarını tartışma olanakları bulduğu, yeni çıkan ilaçlar, ilaç fiyatları, depo kampanyaları hakkında kullanıcıların kolayca ve kesintisiz bilgiye ulaşmalarını mümkün kılan bir platformdu. Eczacıların ilaç takası için, çeşitli ilanlarını paylaşmak için, hatta eski okul arkadaşlarını bulup haberleşmek için kullandıkları bu platform hızla yaygınlaşıp BYTE Eczane programının kullanıcısı olmayan eczacılar arasında bile popülerliğe sahip oldu.

2000

Tele Control

Yurt genelinde bayilik yapılandırma, eğitim ve destek çalışmaları yoğunlaştırıldı. 2000 yılında BYTE Yazılım İstanbul Bölge Müdürlüğü açıldı.

1995

Tele-Control

İnternet öncesi dönemde fiyat değişimlerini eczanelere aktarma sorununu çözme amacıyla “Tele-Control” cihazımızı ürettik. BYTE Tele-Control, gece eczanelere değişen ilaç fiyatlarını otomatik olarak BYTE Ses-Faksprogramı üzerinden göndermek için kullanıldı. Eczacılar için çok yararlı olan bu proje Türk Eczacılar Birliği’ne (TEB) gösterildi ve geliştirilmesi için ihale açılması sağlandı.

1994

BYTE Ses-Faks

1994 yılında DOS işletim sisteminde çalışan ilk Türkçe Faks&Modem programı BYTE Ses-Faks’ı ürettik. Modemlerin ses özelliği kullanılarak “sesli yanıt sistemi”ni kullanan bu yazılımımız, takip eden pek çok diğer ürünümüzde altyapısal olarak varlığını sürdürecekti.
Eczane programımıza “sesli yardım” özellikleri eklendi.
“Uzak erişim” programları üretilerek kullanıcılara uzaktan destek vermeye başladık.

1993

BYTE Eczane

İlk yazılımımız ve eczane programlarımızın ilki 1993 yılında kullanıcılarla buluştu.

1990

Kuruluş

Bayt Yazılım, Bilgisayar Yazılım Telekominikasyon Elektronik Ltd. Şti. olarak 1990 yılında profesyonel iş çözümleri üretme amacıyla kuruldu.


Whatsapp Destek

Müşteri Temsilcisi

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?